KILKA CZUŁOŚCI – MIĘTOWY

gdzie: Ośrodek Kultury w Oławie
kiedy: 2024-02-16 19:00
bilety: Wstęp płatny
organizator: Centrum Sztuki w Oławie
partner: Centrum Sztuki w Oławie

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza 16 lutego 2024r. o godzinie 19.00 do Ośrodka Kultury na występ zespołu Kilka czułości, który zagra materiał ze swojej debiutanckiej płyty zatytułowanej: „Mięta”.

“Czułość to taka jednostka, której każdy potrzebuje w różnej ilości. Potrzebujemy czułości zarówno rozdawać, jak i przyjmować. Nie jest to proste. Z jakichś powodów boimy się rozmawiać o uczuciach. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj chcielibyśmy oddać w Wasze ręce kilka czułości. Czułości, które żyją w każdym z nas.”

Kilka czułości to zespół debiutujący na polskiej scenie muzycznej, a ich utwory zabierają w indie-folkową podróż poprzez wielobarwne emocje, podczas której usłyszeć można również wpływy bluesa, popu, rocka, jazzu, czy piosenki poetyckiej.

Zespół został wyróżniony na wielu konkursach i festiwalach m.in. I miejsce na Festiwalu im. Piotra Skrzyneckiego, I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów, dwa I miejsca na Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej (“Najlepszy Wykonawca”, “Najlepsza Piosenka”).

Zagrali podczas Festiwalu Kocham Cię w Kluczborku czy Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu. Wystąpili również w Piwnicy pod Baranami w Krakowie oraz na jednej scenie z Jurkiem Filarem w Trzech Jeziorach i Starym Klasztorze.

 

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasie w OWE Odra w Oławie oraz online: kultura.olawa.pl

https://www.traditionrolex.com/30