CzarnOFF Fest

organizator: Foliba Management 
typ festiwalu: Muzyczny 
miesiąc rozpoczęcia: sierpień 
miejscowość: Czarnów 

Ideą wydarzenia jest zrzeszenie ludzi ceniących piękno przyrody, a także różnorodną muzykę począwszy od etnicznych brzmień afrykańskich bębnów, po przez reggae, ska, muzykę świata po dub’owe i elektroniczne brzmienia.

CzarnOFF Fest to inspirująca przeprawa przez muzykę pochodzącą z głębi serca, która w połączeniu z magiczną, plenerową scenerią tworzy niepowtarzalne wydarzenie bez biznesowych i komercyjnych kombinacji, podczas którego każdy z uczestników będzie miał okazję wziąć udział w koncertach, a także na chwilę się "zatrzymać" i odetchnąć. Uzupełnieniem składu koncertowego są: jam session, warsztaty jogi oraz pokaz fireshow. Inicjatywę festiwalu szczególnie popierają dolnośląscy artyści związani z wrocławską sceną muzyczną.

- Wierzymy, że CzarnOFF Fest stanie się wyjątkową, festiwalową alternatywą dla ludzi chcących poczuć niezwykłą energię natury i muzyki.

Festiwal odbędzie się w malowniczej, pełnej przyrody, plenerowej przestrzeni z niezwykłą panoramą na Karkonosze. Przełęcz Rędzińska w Rudawach Janowickich to obszar, położony niedaleko Czarnowa — miejsca, które skupia wielu dolnośląskich artystów. Pierwsza edycja festiwalu wystarowała w 2016 r.


CzarnOFF Fest
Rudawy Janowickie (Przełęcz Rędzińska) Czarnów, powiat kamiennogórski
kontakt: biuro@folibamanagement.com