Wojna Płci | Koncert walentynkowy Sceny pod Regałem

Wojna Płci | Koncert walentynkowy Sceny pod Regałem 

partner: Centrum Kultury Agora
gdzie: Centrum Kultury Agora we Wrocławiu, Serbska 5a
kiedy: 2024-02-16 18:00 - 2024-02-16 20:00
bilety: Wstęp darmowy
opis:

CK Agora oraz Scena pod Regalem zapraszają na prawdziwą muzyczną ucztę z okazji zbliżającego się dnia Św. Walentego, podczas której będziemy świadkami potyczki na słowa i dźwięki w wykonaniu dwojga niezwykle utalentowanych artystów – Adrianny Górki i Wojciecha Derenia.

Wykonując najpiękniejsze utwory polskiej estrady, o niewątpliwie miłosnym zabarwieniu, będą rozstrzygać i odpowiadać na odwieczne, trudne pytania, dotyczące damsko-męskich relacji. Wokalistom towarzyszyć będzie zespół pod dyrekcją Michała Hadasika. Na kontrabasie zagra niezwykle czarujący Żenia Betliński, a o rytmiczne uniesienia zadba jak zawsze szarmancki Mateusz Maniak.

W repertuarze znajdą się utwory m.in. Artura Andrusa, Marka Grechuty, Zbigniewa Wodeckiego, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Zauchy, Eugeniusza Bodo, Kayah, Anny Jantar czy Agnieszki Osieckiej. Pojawi się również kilka niespodzianek!

 

 

SCENA POD REGAŁEM – nieformalna grupa młodych artystów, która rozpoczęła działalność w 2016 roku w 5 osób, obecnie zrzesza już blisko 100 artystów z Polski i z zagranicy. Promuje artystów niszowych, nieszablonowych, ze świeżym spojrzeniem i niebanalnym podejściem do życia. Na jej deskach organizowane są takie projekty jak Recitale i Festiwale Piosenki Literackiej, poetyckiej, aktorskiej, noce flamenco i jazz’u, wieczory bluesowe oraz spotkania z podróżnikami i literatami. Organizuje spektakle teatralne, interaktywne gry miejskie, spotkania międzynarodowe z muzyką tematyczną danych krajów oraz realizuje pokazy kinematograficzne.

 

 

16.02.24 | piątek | 18:00
Sala widowiskowa CK Agora

BILETY: 35 zł
Do nabycia w kasie CK Agora | pn-pt 8:00-16:00
Przez internet: KupBilecik.pl | https://bkb.pl/117674-36fbd

Zniżki dla uczestników programu Nasz Wrocław (20%) i Nasz Wrocław MAX (30%) obowiązują przy zakupie biletów w kasie CK Agora.