Pomoc Domowa - spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia

 

organizator: Centrum Sztuki w Oławie
partner: Centrum Sztuki w Oławie
gdzie: Centrum Sztuki w Oławie, filia nr 1 Ośrodek Współpracy Europejskiej
kiedy: 2019-01-21 20:00 - 2019-01-21 22:00
bilety: Wstęp płatny
opis:

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na spektakl Wrocławskiego Teatr Komedia "Pomoc Domowa", który odbędzie się 21 stycznia 2019 r. o godz. 20:00 w OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3.
Bilety w cenie 70 zł już do nabycia w kasie OWE ODRA lub online na www.kultura.olawa.pl. 
Ze strony Wrocławskiego Teatr Komedia:
"Przezabawna komedia Marca Camolettiego, w znakomitej adaptacji Bartosza Wierzbięty (autora dialogów, miedzy innymi do filmów: „Shrek", „Madagaskar", „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra") – przetłumaczona przez niego po sukcesie sztuki "Boeing, Boeing".
Ten błyskotliwy tłumacz postanowił postać Nadii z "Boeing Boeing" (Dorota Wierzbicka-Matarrelli) przenieść w nowe realia, w inne życiowe sytuacje. I tym razem akcja spektaklu rozgrywa się w domu Maxa (Wojciech Dąbrowski) i Joli (Katarzyna Skoniecka) prowadzonym przez obdarzoną ciętym, inteligentnym dowcipem -sprawdzoną już "w boju" pomoc domową.
Małżeństwo, zdrada, chęć przeżycia miłosnej przygody, sex, doświadczenie i młodość (Ilona Lewandowska i Kornel Sadowski) ciągle zaskakujące widza sytuacje życiowe, duża ilość trzaskających drzwi i znakomicie przetłumaczone dialogi, gwarantują tej sztuce podobny sukces jaki odniósł ulubiony przez widzów "Boeing Boeing". Plejada wspaniałych polskich artystów sceny - kostiumy Zofia De Ines ,muzyka Bartosz Pernal, scenografia Wojciech Stefaniak to już absolutna wisienka na naszym Teatralnym torcie. Osłodźcie nim sobie codzienną rzeczywistość i skosztujcie naszego Teatru".
Zapraszamy!

czas trwania: 120 minut