Szaniawski kończy 54. Sezon artystyczny

2018-06-11  11:05

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu śpiewająco i rodzinnie kończy 54. Sezon artystyczny "NA ZACHODZIE BEZ ZMIAN?" W związku z tym zaprasza wszystkich na ostatnie spektakle przed wakacjami. W weekend widzowie zobaczą "PIOSENKI NA KONIEC ŚWIATA... I STULECIE" oraz "KIEDY MÓJ TATA ZMIENIŁ SIĘ W KRZAK". Bilety familijne w cenie 12 zł.

źródło: materiały organizatora


"KIEDY MÓJ TATA ZMIENIŁ SIĘ W KRZAK"

Wzruszająca opowieść dla widzów w każdym wieku z wybitną kreacją Karoliny Krawiec. Historia kilkuletniej Tody, podróżującej z ogarniętej wojną ojczyzny do kraju, w którym ma być jej lepiej. Do kraju, w którym czeka na nią mama. Ile granic będzie musiała pokonać? Przedstawiona z niezwykłą czułością i empatią opowieść zaskakuje i porusza. Todę pokochały już dzieci nie tylko w Wałbrzychu, ale wcześniej, za sprawą wybitnej książki Joke van Leeuwen, czytelnicy w całej Europie.

16 czerwca / sobota / godz. 17.00 / Scena Kameralna
17 czerwca / niedziela / godz. 17.00 / Scena Kameralna

 

„PIOSENKI NA KONIEC ŚWIATA… I STULECIE”

Wielki koncert na stulecie Niepodległości, czyli kultowy spektakl w nowej odsłonie na zakończenie 54. sezonu artystycznego. Wielkie przeboje, hity z wałbrzyskich spektakli i najsłynniejsze przemowy w Historii. Co znaczą dziś? To tylko koniec sezonu czy już koniec świata? Zapraszamy na ostatni koncert na zgliszczach Europy. Siądźmy wspólnie na leżakach i pokażmy, że koniec też może być piękny.

 

16 czerwca / sobota / godz. 19.00 / Duża Scena 
17 czerwca / niedziela / godz. 19.00 / Duża Scena 

Po spektaklu (ok. godz. 20.30) w Foyer, wspólnie z Widzami  zakończenie sezonu i wycieczka po Teatrze.

 

[źródło: Teatr Dramatyczny]