Sobotnie Letnie Kino Plenerowe w ramach III Oławskiego Festiwalu Food Trucków

 

organizator: Centrum Sztuki w Oławie
partner: Centrum Sztuki w Oławie
gdzie: Oławskie Miasteczko Ruchu Drogowego
kiedy: 2019-07-27 21:00 - 2019-07-27 22:45
bilety: Wstęp darmowy
opis:

Letnie Kino Plenerowe podczas III Oławskiego Festiwalu Food Trucków

Już 26 i 27 lipca zapraszamy na oławskie miasteczko i Letnie Kino Plenerowe w ramach III Oławskiego Festiwalu Food Trucków!

W sobotę 27 lipca po godz. 21:00 wyświetlimy film "Berek" autorstwa Jeffa Tomsica – inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami komedię o grupie znajomych, grających w jedną z najprostszych gier dla dzieci.

Grupka przyjaciół z dawnej szkoły organizuje grę w berka rozgrywaną na terenie całego kraju. Historia może i brzmi niedorzecznie, ale wydarzyła się naprawdę. Otóż grupa kumpli z podwórka, by nie stracić ze sobą kontaktu, jeden miesiąc w roku poświęca na odjazdową odmianę gry w berka. Wszystkie chwyty dozwolone. Nie ma znaczenia, czy jesteś na firmowym spotkaniu, porodzie syna czy na zakupach z rodziną, w każdej chwili ktoś może wyskoczyć z krzaków czy w przebraniu babci i klepnąć cię w ramię. Osoba, która zostanie berkiem, gdy miesiąc się skończy musi żyć w hańbie, z uczuciem przegranej, aż do następnej edycji.

O III Oławskim Festwalu Food Trucków: 

To będzie prawdziwa uczta! Na oławskie Miasteczko Ruchu Drogowego przyjedzie aż dwadzieścia Food Trucków z jedzeniem z niemal całego świata. III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00. W sobotę food trucki karmić będą od godziny 12:00, w niedzielę od godziny 12:00 do 19:00.

Poza doskonałym jedzeniem, atrakcje dla dzieci (wesołe miasteczko), strefa chillout oraz muzyka na żywo, gry i zabawy.

Zapraszamy!