Same dobre wiadomości – wernisaż kolażu Agaty Łoś

 

organizator: Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin"
partner: Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin"
gdzie: CRZ Krzywy Komin
kiedy: 2022-05-21 - 2022-06-30
bilety: Wstęp darmowy
opis:

Dość stresu! Dość smutku! Nadszedł czas na „Same dobre wiadomości!

„Same dobre wiadomości” to wystawa obrazów – „tęczówek” wrocławskiej artystki Agaty Łoś ubarwionych poezją zaprzyjaźnionych twórców.

Sztuka to dla artystki synonim wolności, samookreślenia i bycia. W zieleni jej głowa otwiera się na nowe pomysły, które przekłada na pełne koloru i życia abstrakcyjne formy. Kolory mają moc, kolory mają znaczenie, kolory mają energię!  Tęczówki są tego przykładem. To świat to olśnień, drobinek radości i zachwytów. Wystarczy się na chwilę zatrzymać i  zanurzyć  w czystej alchemii barwnych plam. Ale tęczówki to nie tylko malarstwo. Równie ważną rolę pełnią słowa, iskry poezji, które otwierają widza na nowe, zaskakujące interpretacje.

Artystka miłość do sztuki odziedziczyła po swoim ojcu – rzeźbiarzu, który przekazał jej mądrość „Jeśli Twoja dusza tęskni za kolorami i trudno czerpać z otoczenia – zaczerpnij energię ze swojego serca i sama pokoloruj rzeczywistość!” . To działa!

 

Zapraszamy na wieczór pełen pięknych wrażeń!

 

W wystawie wezmę udział: Agata Łoś, Olga Maria  Szelc, Anna Gawłowska, Katarzyna Konarska, Anna Kozicka, Andrzej Sharan

 

 

Wystawa będzie czynna do 30 czerwca 2022 r.

 

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się podczas 9. Urodzin Krzywego Komina! Sprawdź jakie jeszcze niespodzianki przygotowaliśmy dla naszych gości <<< KLIKNIJ TUTAJ!