Piątkowe Letnie Kino Plenerowe w ramach III Oławskiego Festiwalu Food Trucków

"Bodyguard. Zawodowiec" 

organizator: Centrum Sztuki w Oławie
partner: Centrum Sztuki w Oławie
gdzie: Oławskie Miasteczko Ruchu Drogowego
kiedy: 2019-07-26 21:00 - 2019-07-26 23:00
bilety: Wstęp darmowy
opis:

Letnie Kino Plenerowe podczas III Oławskiego Festiwalu Food Trucków

Już 26 i 27 lipca zapraszamy na oławskie miasteczko i Letnie Kino Plenerowe w ramach III Oławskiego Festiwalu Food Trucków!

W piątek 26 lipca po godz. 21:00 pokażemy obraz w reżyserii Patricka Hughesa "Bodyguard. Zawodowiec", w którym Ryan Reynolds jako Michael Bryce wciela się w rolę najlepszego ochroniarza na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Bryce, stajesz się nieśmiertelny. Ochroniarz zgadza się przetransportować z Manchesteru do Hagi zaprzysięgłego wroga – zabójcę na zlecenie (Samulel L. Jackson), który zgodził się zeznawać w procesie białoruskiego dyktatora-ludobójcy (Gary Oldman). Jeśli panowie nie dotrą na czas do siedziby Trybunału Sprawiedliwości, zbrodniarz wyjdzie na wolność. Jak nietrudno się domyślić, wspólna wyprawa przebiega w dosyć burzliwej atmosferze.

Na Kino Plenerowe wstęp wolny!

O III Oławskim Festwalu Food Trucków: 

To będzie prawdziwa uczta! Na oławskie Miasteczko Ruchu Drogowego przyjedzie aż dwadzieścia Food Trucków z jedzeniem z niemal całego świata. III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00. W sobotę food trucki karmić będą od godziny 12:00, w niedzielę od godziny 12:00 do 19:00.

Poza doskonałym jedzeniem, atrakcje dla dzieci (wesołe miasteczko), strefa chillout oraz muzyka na żywo, gry i zabawy.

Zapraszamy!