Listopadowe Kino w spódnicy

Jak poślubić milionera? 

organizator: Centrum Sztuki w Oławie
partner: Centrum Sztuki w Oławie
gdzie: Kino Odra Oława
kiedy: 2019-11-29 20:15 - 2019-11-29 22:00
bilety: Wstęp płatny
opis:

Listopadowe Kino w spódnicy

Zbliża się kolejny seans dla Pań w Kinie Odra. W listopadowym Kinie w spódnicy zapraszamy na premierowy pokaz komedii romantycznej “Jak poślubić milionera”. W zabawnym poradniku o miłości zobaczymy między innymi: Małgorzatę Sochę, Małgorzatę Foremniak, Mikołaja Roznerskiego, Anitę Sokołowską, Justynę Steczkowską i Wojciecha Mecwaldowskiego.
Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?
Przekonamy się już 29 listopada o godz. 20:15. Wraz z Partnerami Kina w spódnicy zapraszamy wcześniej, już od godz. 19:00 do holu kina. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery. Bilety w cenie 12 zł dostępne w kasie i online na kultura.olawa.pl.