Apollo 11 w Kinie Odra

 

organizator: Centrum Sztuki w Oławie
partner: Centrum Sztuki w Oławie
gdzie:
kiedy: 2019-07-20 18:00 - 2019-07-20 19:40
bilety: Wstęp płatny
opis:

W dniu 20 lipca br media na całym świecie będą przypominać nam wydarzenie sprzed 50 lat - rocznicę pierwszego lądowania człowieka na księżycu. Na wielu kanałach telewizyjnych, będzie można oglądać dziesiątki filmów na ten temat, ale Centrum Sztuki w Oławie z tej okazji proponuje wyjątkowy seans w Kinie ODRA, zabierając widzów w podróż do złotej ery badań kosmicznych!

APOLLO 11 w reżyserii Todda Douglasa Millera to fascynujący dokument, który dzięki dotąd niepublikowanym materiałom daje unikalne doświadczenie uczestnictwa w najsłynniejszej misji NASA.

Stworzony z niedawno odnalezionych materiałów archiwalnych film o legendarnej misji NASA – Apollo 11, zmontowany od zera i w pełni odrestaurowany tworzy niepowtarzalny klimat tamtych wydarzeń. Przy akompaniamencie hipnotyzującej muzyki dosłownie zanurzycie się w ten niezwykły  czas 1969 roku i będziecie uczestniczyć w przełomowym wydarzeniu: gdy ludzkość wykonała wielki krok ku przyszłości. Oglądając film, odnosi się wrażenie, że nie jest to dokument, ale film fabularny. Zapraszamy 20 lipca o godz. 18.00 na jedyny pokaz filmu APOLLO 11 w Oławie. Bilety w cenie 25 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na www.kultura.olawa.pl.

Zapraszamy!