Konkurs ThisPLACED "Tu Umiejscowieni"

 

gdzie: Dolny Śląsk
kiedy: 2022-10-20 - 2023-01-16
bilety: Wstęp darmowy
opis:
Zachęcamy do wzięcia udziału konkursie ThisPLACED "Tu Umiejscowieni" organizowanym przez Fundację Ochrony Krajobrazu w ramach projektu ThisPLACED „Odkrywanie na nowo krajobrazów i tożsamości kulturowych regionów Unii Europejskiej”.
 
Celem konkursu jest stworzenie pamiątki artystycznej nawiązującej do historii i wielokulturowości Dolnego Śląska. Może ona wiązać się z istniejącym i dobrze rozpoznawalnym obiektem/tradycją, albo być propozycją mówiącą o zapomnianej, albo mało znanej części dziedzictwa regionu.
 
Więcej informacji na temat wielokulturowości Dolnego Śląska w kontekście przygotowania pracy konkursowej można znaleźć klikając w link poniżej.
http://www.krajobraz.edu.pl/.../Za%C5%82.%201%20do...
Konkurs skierowany jest do młodych artystów i artystek różnych dziedzin artystycznych w wieku 18-31 lat (w tym m.in. uczniów i uczennic szkół plastycznych, techników oraz studentów i studentek kierunków artystycznych).
 
Aby zgłosić się do konkursu należy:
1 Wykonać pamiątkę
2 Przesłać wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami i/lub nagraniem wideo wykonanej pamiątki
2 Przesłać podpisane oświadczenie
Formularz wraz ze zdjęciami i/lub nagraniem oraz oświadczenie należy wysłać na adres akraszewska@krajobraz.edu.pl
 
 Aby dowiedzieć się więcej o założeniach i celach konkursu zapraszamy do udziału w spotkaniu online, które odbędzie się 26 października 2022r., w godz. 11:00 – 12:30 na platformie Zoom.
 
Zapraszamy do rejestracji i zgłaszania udziału w konkursie!