PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ 3D

 

partner: Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin"
gdzie: "Krzywy Komin" Centrum Rozwoju Zawodowego, ul. Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław
kiedy: 2020-07-07 16:00 - 2020-06-09 20:00
bilety: Wstęp darmowy
opis:

Aby mieszkać pięknie wcale nie potrzebujemy  wielkich pieniędzy. Liczą się dobre chęci, wyobraźnia i garść niebanalnych inspiracji! Zapraszamy na trzydniowe warsztaty skoncentrowane na opanowaniu umiejętności samodzielnego projektowania wnętrz w bezpłatnym programie do kreacji 3D - BLENDER.

Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi oprogramowanie znajduje szerokie zastosowanie w aspekcie modelowanie architektury i projektowania wnętrz oraz mebli. Uczymy praktycznego wykorzystania poszczególnych funkcji programu, dzieki którym przygotujesz profesjonalnie koncepcje swoich aranżacji.

Warsztaty skierowane są do osób stawiających pierwsze kroki w projektowaniu wnętrz oraz dla każdego, kto chce samodzielnie zaaranżować swoje mieszkanie, ale brakuje mu odwagi i pomysłów.

Warsztaty  podzielone są na trzy spotkania: 

  • 07.07.2020, godz. 16.00-20.00
  • 08.07.2020, godz. 17.00-20.00
  • 09.07.2020, , godz. 17.00-20.00

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania. Kultura Mebla to sposób kreatywnego patrzenia na przestrzeń i upiększania jej po swojemu.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej nformacji: https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/projektowanie-i-aranzacja-wnetrz3d/