KONCERT: KOLĘDY DLA... MICHAŁKA KOWALA

 

organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
partner: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
gdzie: sala widowiskowa Centrum Kultury (MOK)
kiedy: 2019-12-18 18:00 - 2019-12-18 20:00
bilety: Wstęp darmowy
opis:

18.12.2019r. (środa) godz. 18.00
sala widowiskowa CK

KONCERT: KOLĘDY DLA... MICHAŁKA KOWALA
w wykonaniu przedstawicieli służb mundurowych i Studia Talentów MOK
pod patronatem Prezydenta Głogowa


Organizatorzy:
- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
- Gmina Miejska Głogów
- Radio Elka
- portal miedziowe.pl
- Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Tegoroczny koncert "Kolędy dla..." organizowany będzie dla 5-letniego Michałka Kowala, syna policjantki Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, który w wieku 3 lat zachorował na padaczkę lekooporną. Lekarze stwierdzili u niego chorobę neurodegeneracyjną Ceroidolipofuscynoze typu 2. U chłopca występują zaburzenia rozwoju i mowy. Od kilku miesięcy nie chodzi. Jest pod stałą opieką medyczną specjalistów. Pełen energii i zdrowy do tej pory chłopiec, wymaga rehabilitacji i kosztownego leczenia, które przeprowadzić można poza granicami naszego kraju.

Michałek jest pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia "Otwarte Drzwi", które prowadzi na terenie naszego miasta szereg działań mających na celu wsparcie finansowe. Prosimy o uwzględnienie w planach pomocowych na terenach szkół naszego podopiecznego, dla którego również w grudniu zostanie poświęcony koncert "Kolędy dla...", podczas którego w tym roku zaśpiewają wzorem dziennikarzy, sportowców i nauczycieli - służby mundurowe! Cały dochód z przeprowadzonych akcji i koncertu zostanie przekazany na leczenie Michałka.

Każda złotówka się liczy! Michałowi można pomóc, wpłacając darowiznę na konto:

Fundacja Złotowianka
77 – 400 Złotów, ul. Widokowa 1
numer konta: 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
z dopiskiem „Michał Kowal K/262”
lub przekazując 1% podatku na konto w ramach powyższej fundacji
KRS 0000308316
z dopiskiem „Michał Kowal K/262”

Przy tej okazji tradycyjnie już prosimy o szkolną zbiórkę artykułów dla bezdomnych i potrzebujących, dla których Głogowskie Stowarzyszenie "Otwarte Drzwi" zorganizuje w grudniu Wigilię, podczas której rozdane zostaną paczki z potrzebnymi artykułami. Czekamy na artykuły higieny osobistej a także nowe ubrania - czapki, szaliki, rękawiczki itp. Gotowe paczki, zostaną przekazane bezdomnym i potrzebującym podczas organizowanej dla nich corocznej Wigilii w grudniu.