Wakacje w Centrum Twórczości dla grup zorganizowanych [Wrocław]

 

partner: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
gdzie: Wrocław, WCTD, ul. Kuźnicza 29a
kiedy: 2019-07-01 - 2019-08-31
bilety: Wstęp darmowy
opis:

Nasz Teatr działa przez cały rok, również podczas wakacji! Jeszcze dziś możesz zapisać swoją grupę na zajęcia artystyczne (teatralne, ruchowe lub plastyczne). Zapraszamy Wszystkie Grupy, Półkolonie, Wycieczki :)

W naszym Teatrze doceniamy dziecięcą kreatywność, wspieramy dzieci w nauce podejmowania samodzielnych inicjatyw (nie tylko artystycznych) oraz wzmacniamy dobre zachowania dzieci podczas pracy w grupie. Czytaj więcej

Organizujemy warsztaty artystyczne,  zgodne z podstawą programową na wszystkich etapach edukacji. Propozycja skierowana jest do wszystkich przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów.
Proponujemy warsztaty jednomodułowe (np. teatralne) lub wielomodułowe (np. teatralno-plastyczne, teatralno-ruchowo-plastyczne), które mogą odbywać się jednorazowo lub cyklicznie. W przypadku warsztatów cyklicznych na zakończenie oferujemy pokaz finałowy dla rodziców i nauczycieli, podczas którego dzieci zaprezentują efekty pracy w formie etiud teatralnych, ruchowych, muzycznych oraz prezentacji prac plastycznych (w zależności od wybranego typu warsztatów).

ABC Sztuki XX wieku - bezpłatne warsztaty dla szkół

Warsztaty ruchowe

Warsztaty teatralne

Warsztaty plastyczne

 

Informujemy, że podczas wakacji, w lipcu i sierpniu nasze biuro jest czynne w godzinach 8:00-16:00. W dniach 16.07-17.07 - w godz. 8.30-14.00.