Teatr dla dzieci: Nie ma się czego bać

Kategoria wiekowa: +5 

organizator: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
partner: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
gdzie: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, I piętro
kiedy: 2020-09-21 10:00
bilety: Wstęp płatny (Kup bilet)
ceny biletów: Brak informacji o biletach
opis:

„Nie ma się czego bać” to tytuł nowego spektaklu Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka dla dzieci od 5 lat i ich rodziców. Opowiada o małej Michasi i mieszkającym w jej pokoju Strachu. Pewnej nocy po kilku perypetiach zaprzyjaźniają się. Przyjaciele odkrywają, że w pokoju, w tajemniczej „zapasowej szafce", mieszkają niesympatyczne Gałgany oraz zagadkowy Pająk. Gałgany zatruwają Pająkowi życie. Bohaterowie wspólnymi siłami demaskują Gałgany i ratują Pająka. Pająk okazuje się być starym przyjacielem z dzieciństwa.

Okazuje się, że siła przyjaźni i moc wyobraźni potrafią przegonić niepotrzebne lęki, a to, co wydawało się przerażające, w efekcie może stać się zupełnie niegroźne, a czasami nawet sympatyczne. Dzieci często same sobie wymyślają strachy. Spektakl w sposób wesoły pokazuje, jak je oswoić i pokonać. Pomysłowa i humorystyczna animacja form teatralnych oraz ciekawe rozwiązania sceniczne będą atrakcyjne zarówno dla młodego, jak i dorosłego widza. Spektakl może być pretekstem do rozmowy z rodzicami, że nie ma się czego bać, a wiele strachów jest wytworem naszej wyobraźni.

 

Kiedy: 9 czerwca niedziela godz. 17.00

Dla kogo: dzieci w wieku +5 lat z rodzicami / opiekunami
Czas trwania: ok. 50 minut

Cena biletu: od 15 do 23 zł/os. (osobny bilet dla dziecka i dla rodzica)
Bilety dostępne na stronie: www.bilety.centrumtworczosci.pl

 

Spektakl grany jest również dla grup zorganizowanych, przedszkoli i szkół podstawowych.
Istnieje możliwość udziału w ramach programu "Szkoła w mieście". Bilety dla grup 18 zł/os. Terminy: 10/06 godz. 10.00 i 11.15

Miejsce wydarzenia: Centrum Twórczości (ul. Kuźnicza 29a, duża scena na I piętrze)

czas trwania: 50 minut