Yesterday | Światowid zaprasza na casting do musicalu

2019-08-30  09:13

Studio Musicalowe w Światowidzie jest miejscem, w którym dzieci i młodzież mają okazję przeżyć swoją wielką artystyczną przygodę, nabyć doświadczenia w pracy zespołowej podczas bycia na scenie oraz nawiązać nowe przyjaźnie. W nadchodzącym sezonie  przygotowywany będzie musical „Yesterday” na motywach utworów The Beatles (w aranżacjach tradycyjnych i nowoczesnych).

Bohaterowie spektaklu - grupa zafascynowanej tańcem i muzyką młodzieży, dzięki podróży w czasie trafią w sam środek kolorowych lat 60 tych owładniętych bitelsomanią i fascynacją programami tanecznymi typu Hairspray. Surowe normy obyczajowe tamtych lat kontra współczesne bezstresowe wychowanie. Podążanie za własnymi marzeniami i pokonywanie barier. Zestawienie dwóch światów. Czy oba te odległe w czasie pokolenia różni tak wiele? Radosne, żywiołowe i pełne entuzjazmu przedstawienie, to przygoda, którą naprawdę warto przeżyć! 

Zajęcia odbywają się w cyklu od października do czerwca, w soboty przed południem, w dwóch grupach wiekowych 8-13 i 14-18 lat. Premiera przedstawienia zaplanowana została na czerwiec 2020, a zagości na scenie Impartu! 

UWAGA! Studio ogłasza casting!

Na przesłuchania do spektaklu "Yesterday" organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat

28 września 2019 | sobota 11.00 - 13.00
4 października 2019 | piątek 17.00 – 20.00
sala widowiskowa nr 301 II piętro

uczestnicy przygotowują:

piosenkę w języku angielskim
krótki wiersz lub prozę w języku polskim
biorą udział w krótkim sprawdzianie tanecznym i aktorskim 

zgłoszenia: telefonicznie 71 348 30 10 lub elektronicznie na adres odt@swiatowid.net.pl

Organizatorzy akceptują też możliwość kwalifikacji  uczestników w oparciu o dostarczony materiał demonstracyjny w formie audio-video, który będzie zawierał:

- wykonanie piosenki
- wykonanie układu choreograficznego 
- przedstawienie się w ciekawej formie

Osoby, które nadeślą swoje materiały do 23 września 2019, ale nie dostaną się na listę uczestników, mogą dodatkowo spróbować swoich sił  na castingu.

Materiały wideo z dotychczasowych premier Studia dostępne są -> TUTAJ