Street Dance Story - zawody taneczne we Wrocławiu

2016-02-22  12:13

W ostatni weekend lutego, w klubie "Zaklęte Rewiry"  startuje druga edycja Street Dance Story - imprezy tanecznej adresowanej do wszystkich zainteresowanych wspólczesnym tańcem.  W konkursie do wygrania łącznie 12 tys zł.

To właśnie 27 i 28 lutego wrocławskie Zaklęte Rewiry otworzą swoje drzwi na pełnych energii tancerzy z Polski i Europy. Podczas festiwalu zobaczymy solistów, duety i grupy od najmłodszych brzdąców po profesjonalnych tancerzy street dance. Międzynarodowe jury : Tchozn, Popping Mario, Aga Co Jest?! Crew wybierze najlepsze showcase’y, a Stowarzyszenie Arteo wraz z partnerami i sponsorami zapewnią zwycięzcom niezwykłe nagrody o łącznej wartości 12 000 zł.

Festiwal codziennie rozpoczyna się o godzinie 12:00 i trwa do samego wieczora. Dodatkowo w nocy z soboty na niedzielę szykuje się dobre afterparty . Na Street Dance Story będzie co zobaczyć, bo szykują się niesamowite pokazy. Tancerze zaprezentują nie tylko swoje autorskie choreografie w formie showcase’ów, ale także zawalczą w bitwach hip hop, krump i popping – jeden na jednego! Największe show zrobią z pewnością ekipy, które, znając ich moc i energię, rozniosą parkiet. Do zobaczenia na Street Dance Story – największej tanecznej imprezie we Wrocławiu!

Termin: 27-28 lutego
Miejsce: Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100, Wrocław
Wstęp: 10 zł

[źródło: materiały organizatora]