Polkowickie Lato Kulturalne 2018 - [Polkowice]

 

organizator: Polkowickie Centrum Animacji
partner: Polkowickie Centrum Animacji
gdzie: Amfiteatr, Centralny Park Zabaw i Wypoczynku
kiedy: 2018-07-21 14:00 - 2018-07-21 23:00
bilety: Wstęp darmowy
opis:

Polkowickie Lato Kulturalne 2018

Muzyka, taniec i kabaret to nieodłączne elementy wakacyjnej zabawy, o czym przekonamy się już 21 lipca podczas Polkowickiego Lata Kulturalnego. Jak co roku w polkowickim Amfiteatrze nie zabraknie mocy atrakcji dla tych, którzy wakacje spędzają w mieście.

Sobotnie, lipcowe popołudnie rozpocznie się występem Teatru Kultureska, który przedstawi spektakl dla dzieci pt. „Bajeczna Fiesta”. Następnie polkowiczan rozbawi doskonale znany wszystkim kabareciarz. Krzysztof Piasecki oswaja to, co na co dzień wszystkich irytuje, w błyskotliwy sposób komentuje bieżące wydarzenia, a wykonywane przez niego piosenki świetnie puentują otaczającą rzeczywistość. Wieczorne koncerty sprawią, że każdy poczuje wakacyjny klimat. Na scenie pojawi się zespół Faster, których hity porwą wszystkich do tańca oraz Cliver – jeden z najpopularniejszych zespołów muzyki tanecznej.

Ponadto w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku na najmłodszych czekać będą kąciki zabaw, animacje, dmuchańce oraz konkursy. Podczas tegorocznej imprezy znajdą się także atrakcje dla miłośników rowerów. Akcja „Polkowice Kochają Rower” to cykl wydarzeń promujących ten sport i zdrowy tryb życia. Uczestnicy będą mieli okazje sprawdzić się na torze pumptrack, przy pomocy siły nóg przygotować własny koktajl czy bezpłatnie skorzystać z serwisu rowerowego.

Zapraszamy na dzień pełen atrakcji!