Koncert Maćka Maleńczuka - [Dzierżoniów]

 

organizator: Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
partner: Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
gdzie: Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie
kiedy: 2018-04-16 19:30
bilety: Wstęp płatny
opis:

Zapraszamy na koncert Maćka Maleńczuka, 16.04.2018, godz. 19.30, Kinoteatr Zbyszek. Bilety w cenie 75 zł do nabycia w kasie biletowej DOK ul. Świdnicka 23, I piętro, w godz. 10.00-18.00 tel do kasy 74 64 65 019 lub www.dok.pl/kupbilet
Maciej Maleńczuk Solo
Maciej Maleńczuk, artysta – jak powszechnie wiadomo – nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym Pan Maleńczuk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.
O autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie pan Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”
Ten koncert jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak
i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie!
Nie zabraknie więc pieśni:
Ostatnia Nocka
Tango Libido
Sługi za szlugi
Synu
Dawna Dziewczyno