Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku - spotkanie inauguracyjne

 

partner: Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu
gdzie: Wrocław, Firlej, ul. Grabiszyńska 56
kiedy: 2019-05-23 11:00
bilety: Wstęp darmowy
opis:

Ośrodek Działań Artystycznych Firlej został operatorem regionalnym Bardzo Młodej Kultury 2019-2021 - Dolny Śląsk! Dzięki dotacji Narodowego Centrum Kultury wesprzemy grantami inicjatywy lokalne z zakresu edukacji kulturowej na Dolnym Śląsku. Wartość całego projektu to aż pół miliona złotych! W związku z programem co roku ogłaszany będzie konkurs na najlepsze oddolne inicjatywy edukacyjno-kulturalne.

Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 23 maja o 11.00 w Firleju (ul. Grabiszyńska 56 we Wrocławiu)! W programie spotkania z: Robertem Chmielewskim (Dyrektor Firleja); Pawłem Kamińskim (Koordynator projektu); Michałem Rydzewskim (Kierownik Działu Programów Dotacyjnych w Narodowym Centrum Kultury).

Szczególnie mile widziani będą animatorzy, menedżerowie kultury, instruktorzy oraz wszystkie osoby zainteresowane edukacją kulturową na Dolnym Śląsku. Podczas spotkania przedstawimy najważniejsze założenia projektu Bardzo Młoda Kultura wraz z harmonogramem oraz zasadami współpracy. Pan Michał Rydzewski wystąpi z prelekcją o programach dotacyjnych Narodowego Centrum Kultury - jest to świetna okazja, by dowiedzieć się więcej na ten temat u źródła. Postaramy się również odpowiedzieć na wszystkie pytania.

http://www.firlej.wroc.pl/firlej-zostal-operatorem-regionalnym-bardzo-mlodej-kultury-na-lata-2019-2021-pierwsze-spotkanie-23-maja-o-1100-zapraszamy-na-grabiszynska-56-we-wroclawiu

#narodowecentrumkultury

czas trwania: 120 minut