Warsztaty WOLNA SZKOŁA w walentynki / OBRAMOWANY LAS - [Wrocław]

 

organizator: Centrum Kultury AGORA
partner: Centrum Kultury Agora
gdzie: Wrocław, Centrum Kultury AGORA
kiedy: 2019-02-14 17:00 - 2019-02-14 20:00
bilety: Wstęp darmowy
opis:

W czasie warsztatów każdy z uczestników stworzy obraz swojego kawałka ziemi wypełnionego darami natury, który będzie można podarować bliskiej osobie w dniu zakochanych. Za materiał posłużą nam: mech, kasztany, szyszki, liście, owoce jarzębiny czy gałęzie. Będziemy pracować zmysłami węchu, słuchu, wzroku i dotyku by poczuć zapach lasu, jego odgłosy, szelest podłoża przy krokach.

Warsztat poprowadzi Barbara Becella-Maćkowiak – Prowadzi „Klucz” Pracownię Florystyki i Rękodzieła. Wicemistrzyni Województwa Dolnośląskiego i Lubuskiego we florystyce. Od zawsze zajmująca się szeroko pojętym rękodziełem i kwiatami ale dopiero w 2016 roku dorosła do decyzji o połączeniu pasji i pracy. Motto, które towarzyszyło jej zawsze w życiu zawodowym to „Praca z ludźmi i dla ludzi”. Ta dewiza jest ciągle aktualna, tyle, że teraz pracuje w stylu slow, pełnym skupieniu na człowieku i potrzebach jego wnętrza. Tworzy oprawy florystyczne wydarzeń prywatnych i firmowych, drobne bukiety, jakże ważne dla obdarowującego i obdarowywanego. Realizuje marzenia o zieleni, dekoracji domu lub tarasu. Prowadzi warsztaty zarówno w pracowni jak i na terenie Dolnego Śląska.

Wolna szkoła to cykl warsztatów o tematyce „Zrób to sam”, a także okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy i twórczych umiejętności. Akcent położony jest na demokratyczny, społeczny charakter szkoły: każdy posiadający jakąś umiejętność, wiedzę, pomysł i chcący się nim podzielić z innymi może zgłosić się odpłatnie do wzięcia udziału w Wolnej Szkole w roli prowadzącego zajęcia.

 

Warsztaty dla osób 16+ / wstęp wolny
ilość miejsc ograniczona / obowiązują zapisy
 71 325 14 83 w.106, anna.borowska@ckagora.pl

czas trwania: 180 minut