Sobotnie Kino Plenerowe w ramach Food Truck Festival - [Oława]

OFF II Oławski Festiwal Food trucków  

organizator: Centrum Sztuki w Oławie
partner: Centrum Sztuki w Oławie
gdzie: Oława, Oławskie Miasteczko Ruchu Drogowego
kiedy: 2018-07-21 21:00 - 2018-07-21 23:00
bilety: Wstęp darmowy
opis:

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na Sobotnie Kino Plenerowe w ramach II Oławskiego Festiwalu Food trucków. Już sobotę 21 lipca o godz. 21:00 na terenie zielonym Oławskiego Miasteczka Ruchu Drogowego wyświetlimy pełną akcji komedię "Nice guys. Równi goście" o dwóch facetach, których dzieli wszystko oprócz sprawy zaginionej dziewczyny, w którą zostają wplątani.

Opis filmu:

Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie szczytem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp darmowy.

Sobotnie Kino Plenerowe jest cześcią II Oławskiego Festiwalu Food trucków, który odbędzie się od 20 do 22 lipca w Oławie. Ponad 20 trucków z wyjątkowymi potrawami z niemal wszystkich stron świata do dyspozycji wszystkich plus czas spędzony w gronie znajomych, doskonała atmosfera i muzyka na żywo w wykonaniu DJ FYNCZA!