SHIRLEY VALENTINE

 

organizator: Teatr Arka
partner: Teatr Arka z Wrocławia
gdzie: Teatr Arka
kiedy: 2018-01-26 19:00
bilety: Wstęp płatny (Kup bilet)
ceny biletów: Brak informacji o biletach
opis:

Shirley Valentine - kiedyś buntowniczka z odważnymi planami a dziś żona i matka, prowadząca monotonne życie domowej kury. W rozmowach z kuchenną ścianą spogląda wstecz tylko po to, aby uświadomić sobie utracone marzenia.

„Kiedy już udało mi się odnaleźć trochę życia
to nie mam najmniejszego zamiaru od niego uciekać”

Sztuka w reżyserii Agaty Obłąkowskiej - Woubishet

Kiedy przekorny los daruje jej wakacyjny pobyt w Grecji, Shirley Valentine postanawia poszukać swojego szczęścia w słonecznych piaskach Hellady.
Czy czeka ono właśnie tam? Odpowiedz znajdziecie Państwo w nowym spektaklu Teatru Arka "Shirley Valentine", wyreżyserowanym przez  Agatę Obłąkowską Woubishet.
Na udział w komedii Willego Russella pozwalają sobie tylko wyjątkowe aktorki.Na świecie Ellen Burstyn, w 1989 roku w USA powstał nawet film z Pauline Collins, w Polsce Krystyna Janda a we Wrocławiu - Renata Jasińska. Nasz spektakl jest prezentem dla publiczności Arki, czekającej na ciepłą i wzruszającą komedię w naszym repertuarze. To frekwencyjny przebój, wystawiany już setki razy na największych scenach teatralnych świata. We Wrocławiu, jako spektakl repertuarowy, po raz pierwszy – właśnie w Arce. To również idealna propozycja na spędzenie miłego wieczoru.

Serdecznie zapraszamy!

 

Obsada:

Renata Jasińska, Alicja Idasiak,Anna Rzempołuch i Marek Trociński

Przekład: Małgorzata Semil

Reżyseria:Agata Obłąkowska - Woubishet

Choreografia : Tomasz Żytka

Czas Trwania 70 min.