RED LIPS

Siłą zespołu jest pozytywna energia, drapieżne, przesterowane brzmienie gitarowe, nadające wyrazisty charakter utworom oraz charyzmatyczna i elektryzująca wokalistkaRuda.

Red Lips - twórcy hitu ,,To co nam było'' i kolejnych singli cieszących się po kolei popularnością w stacjach radiowych: ,,Czarne i białe'', ,,Zanim odejdziesz'' i ostatnio ,,Hej Joe!''. Ich największy hit ma dziś ponad 17 milionów wyświetleń na youtubie.

Nominowani do Top Trendy 2013 r. W roku 2013 wystąpili na takich festiwalach jak ,,Top Trendy'', ,,Top Of the Top'', ,,Eska Music Awards'', ,,Letnia scena Eski'',"Letnia trasa radio Zet'' oraz na największym telewizyjnym sylwestrze Polsatu 2013. Pierwsza płyta zespołu ukazała się w październiku 2013 r. i dziś ma już statut ,,Złotej płyty''.

Red Lips to zespół stworzony z 4 osób: Ruda, Lazer, Pan Piroman, Sopel. Ten ostatni to Robert Sopala i pochodzi z Brzegu k. Wrocławia. Bardzo często odwiedzamy jego manę, gdy jestesmy w trasie w tych okolicach ;). Pyszne gotuje i jest najwiekszą fanką Lipsów;)