KONTRASTY

"Nie chcemy się ograniczać, zbyt wiele nas inspiruje. Robimy swoje - bawimy się dobrze i mamy nadzieję, że nasi słuchacze również będą"

Zespół KONTRASTY powstał w 2011 roku. Jego założycielami są Tobiasz Hes (gitarzysta zespołu Enblema) i Przemysław Mazurkiewicz - obecnie w składzie znajduje się także Damian Bajsarowicz oraz Artur Rybczak. Muzykę zespołu można określić jako "rock z przytupem", inspirowaną wieloma gatunkami muzycznymi - m.in. stąd wzięła się nazwa KONTRASTY. Jak mówią sami muzycy: "Nie chcemy się ograniczać, zbyt wiele nas inspiruje, rock, pop, metal, hip-hop, dubstep. Każdy z nas słucha czegoś innego i ma to odzwierciedlenie w naszej twórczości. Z jednej strony chcielibyśmy aby nasza muzyka dotarła do jak największego grona odbiorców z drugiej zaś mamy mocne rockowo/metalowe korzenie i zapewne to słychać . Robimy swoje - bawimy się dobrze i mamy nadzieję, że nasi słuchacze również będą"
Obecny skład zespołu: Tobiasz Hes - gitara/instrumenty elektroniczne; Przemysław Mazurkiewicz – perkusja; Damian Bajsarowicz – gitara; Artur Rybczak - wokal