Spotkanie autorskie z Michałem Kozłowskim

2018-11-09  14:29

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Michałem Kozłowskim – Laureatem Nagrody WARTO w kategorii „literatura” – poetą i autorem tekstów piosenek – promujące jego najnowszą książkę poetycką „Wkrótce będziemy na ty” (Fundacja Duży Format, Warszawa 2018). To jedyne spotkanie autora we Wrocławiu. Tym bardziej warto na nie przyjść i posłuchać wyjątkowych utworów już w przyszły piątek, 16 listopada, o godzinie 18.00 do Starej Piekarni we Wrocławiu. 

 

O autorze:

Michał Kozłowski (ur. 3 października 1983 we Wrocławiu) – poeta, autor tekstów piosenek, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studium Literacko-Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Publikował m.in. w „Toposie”, „Odrze”, „Arteriach”, „Ricie Baum”, „Helikopterze” i „biBLiotece”.

Autor trzech tomów poetyckich: „Gadane” (2014), „Nie myśl o mnie źle” (2017) oraz „Wkrótce będziemy na ty” (2018).

Laureat nagrody WARTO w kategorii literatura, II nagrody o Złoty Środek Poezji, a także dwukrotny finalista Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. J. Bierezina. Jest także autorem poradnika dla autorów tekstów piosenek pt.: „Jak zostać tekściarzem, czyli nauka pisania tekstów piosenek”, a także założycielem portalu: www.tekstydopiosenek.pl 

Mieszka we Wrocławiu.

 

Spotkanie autorskie z Michałem Kozłowskim
16 listopada, godz. 18.00
Stara Piekarnia we Wrocławiu, ul. Krzywoustego 310 A
Wstęp wolny

[źródło: organizator]