Konkurs fotograficzny w Zgorzelcu

2018-07-26  07:35

FVKS zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie „Dzień Fotografii w Europa- Mieście”, który odbędzie się 1 września, od godz. 9.00 do 17.00.

źródło: materiały organizatora

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 sierpnia, wyłącznie mailowo na adres dzienfotografii[at]goerlitz-zgorzelec.org. Liczba uczestników jest ograniczona, w konkursie może wziąć udział maksymalnie 40 osób. Po dokonaniu zgłoszenia każdy otrzyma rezerwację ze swim numerem startowym.

Wpisowe nie jest wymagane, udział jest bezpłatny i wiążący. Uczestnik uznany zostaje za zgłoszonego po przesłaniu wiadomości na wyżej wymienionego maila. W mailu podajcie nam również format Waszej karty pamięci.

By uczestniczyć w konkursie musicie posiadać własną kartę pamięci. Zostaną one Wam zwrócone podczas imprezy.

Podczas konkursu przewidziany jest bufet/catering stacjonarny przez cały dzień na Untermarkt 23. Podczas obrad jury odbędzie się bezpłatne zwiedzanie wież i budynków na Starym Mieście w Görlitz.

Uroczystość wręczenia nagród oraz prezentacja zwycięskich zdjęć odbędzie się w ramach jubileuszowego wydarzenia "20 lat Europa-Miasta Zgorzelec-Görlitz“ 7 września 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu. Wszystkich uczestników i współorganizatorów zapraszamy od godziny 17.00.

 

 

 

 

[źródło: FVKS