Dni Sycowa 2018

2018-05-12  15:12

Dni Miasta to jedna z najważniejszych imprez kulturalnych integrujących mieszkańców gminy Syców i regionu. Każdego roku w przedsięwzięciu tym biorą udział tysiące uczestników. Dni Sycowa odbędą się 19-20 maja 2018 r. na stadionie miejskim. Wydarzenie uświetnią swą obecnością zespoły: BEDNAREK, IRA i AFTER PARTY . Oprócz aspektu rozrywkowego przedsięwzięcie to będzie okazją do zaprezentowania lokalnych twórców, stworzy doskonałe warunki do zabawy i miłego spędzenia całego weekendu.

źródło: materiały organizatora

 

Prawdziwe apogeum dobrej zabawy nastąpi 19 i 20 maja na stadionie miejskim w Sycowie, gdzie pojawi się duża scena, z której do zebranej publiczności wystąpią znamienite lokalne zespoły oraz gwiazdy polskiej estrady. Sobotnie popołudnie z sycowską rozrywką to pokaz umiejętności tanecznych i wokalnych sekcji działających w tutejszym Domu Kultury. Następnym sycowskim akcentem będzie koncert zespołu THE EVENT BAND. Zaplanowano również koncerty gigantów: z rokowej sceny! Zespół IRA, który jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej „kasowych” polskich zespołów grających łagodniejszą odmianę heavy metalu oraz łagodne wpadające w ucho ballady rockowe, zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje. Zaraz po występie gwiazdy wieczoru na scenie pojawi się AFTER PARTY: zespół muzyczny wykonujący muzykę z gatunku disco polo, folk, muzyka biesiadna, techno, elektroniczna muzyka taneczna. Materiały wideo grupy After Party w serwisie YouTube do tej pory obejrzało blisko 300 milionów widzów! Na zakończenie sobotniego Dnia Sycowa usłyszymy muzykę graną przez DJ.

Niedziela w Sycowie to kolejne estradowe emocje. Na sam początek popołudniowego spotkania na stadionie miejskim blok artystyczny placówek oświatowych z Gminy Syców oraz Państwowej Szkoły Muzycznej. Jak co roku nie zabraknie występów uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sycowie oraz zespołów Sycowiacy i Zawadiacy. Następnie w programie niedzielnego Dnia Sycowa kolejne koncerty: grupy NOCNY SUPERSAM i gwiazdy wieczoru: Kamila Bednarka z zespołem. Ten młody wokalista znany jest ze swojej charyzmy. Jego koncerty to zwykle okazja, by naładować akumulatory pozytywną energią. Niedziela na stadionie to również emocje związane z finałem loterii „Sycowianie dla Kultury”.


[źródło: CK Syców]