Rodzinne pożegnanie z Tytusem

2018-03-14  09:46

W najbliższy weekend w przestrzeni „Świata Tytusa, Romka i A’Tomka” odbędą się ostatnie przed zakończeniem wystawy warsztaty rodzinne. Odwiedzający Zajezdnię będą mogli m.in. przygotować własną animację oraz wziąć udział w zajęciach teatralnych.

źródło: materiały organizatora

 

W sobotę, 17 marca, w godz. 11.00-14.00 będzie można wziąć udział w warsztatach z animacji poklatkowej. W trakcie zajęć uczestnicy będą mogli stworzyć scenografię do wymyślonej przez siebie scenki, a następnie ze zrobionych zdjęć powstanie animacja. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prowadzone są zapisy. Zgłoszenia należy przesyłać na adres joanna.kacprzak@zajezdnia.org.

W niedzielę, 18 marca, w godz. 12.00-15.00 odbędą się kolejne zajęcia teatralne. W trakcie warsztatów będzie można zapoznać się z procesem budowania roli, wykonać ćwiczenia dla dobrej dykcji oraz wypróbować swój ruch sceniczny. Wstęp wolny, na warsztaty nie prowadzone są zapisy.

Wszystkie warsztaty odbywają się w przestrzeni wystawy „Świat Tytusa, Romka i A’Tomka”, którą odwiedzać można do 25 marca br.

 

Rodzinne pożegnanie z Tytusem
17-18 marca 2018 r.
Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu

 

[źródło: Zajezdnia]