BOOKOWISKO - zimowy kiermasz książek

2018-01-11  13:42

Wszyscy, którzy lubią czytać książki w długie zimowe wieczory, powinni koniecznie wybrać się 27 stycznia na BOOKOWISKO – wyprzedaż domowej literatury. Bookowisko to dobrze już znana wrocławianom inicjatywa otwartego dla wszystkich kiermaszu, który kilka razy w roku odbywa się w Przejściu Garncarskim. Zimą odbędzie się jednak po raz pierwszy! Zamiast na ulicy, spotkamy się tym razem pod dachem, w klubie Proza.

źródło: materiały organizatora


W BOOKOWISKU może wziąć udział każdy, zarówno jako kupujący, jak i jako wystawca, by za symboliczne kwoty sprzedać te książki, na które nie ma już miejsca w domu.

Bookowisko adresowane jest także  do osób, które mają w domu aż za dużo książek. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona sprzedających na Bookowisku obowiązuje jedna zasada: trzeba zarezerwować sobie wcześniej miejsce. W tym celu wystarczy wysłać maila na adres: wdl@domliteratury.wroc.pl lub skorzystać z formularza zgłoszeniowego. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w klubie Proza. Na miejscu będzie można także skorzystać z oferty baru i wziąć udział w bookcrossingu.


Formularz zgłoszeniowyBOOKOWISKO styczeń BOOKOWISKO
27 stycznia, godz. 12.00 - 15.00
Klub Proza we Wrocławiu, przejście Garncarskie 2 
Wstęp wolny


[źródło: Proza]