Kabaret Skeczów Męczących wraca z nowym programem!

2017-12-06  13:50

Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz – czyli obecny skład Kabaretu Skeczów Męczących wystąpi przed lubińską publicznością z programem „Pod prądem”, 16 grudnia (w sobotę), o godzinie 16.00 w Centrum Kultury Muza. Nie może Cię zabraknąć!

źródło: materiały organizatora

 

Pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM. Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane  w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów. Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013. Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych   (Denatan).   

W Lubinie zaprezentują nowy program zatytułowany "Pod prądem", w którym nie zabraknie odważnych treści i elektryzujących tekstów. 

 

 

Kabaret Skeczów Męczących- Pod prądem
16 grudnia, godz. 16.00
Centrum Kultury "Muza" w Lubinie
Wstęp 70 zł


[źródło: CK,KSM]