Choinkowe opowieści – stwórz własne drzewko świąteczne

2017-12-05  10:08

Pięknie przystrojona choinka każdemu kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. Jeśli nie posiadasz dużej przestrzeni w pomieszczeniu - stwórz własne drzewko, które będzie idealną alternatywą! Możesz także podarować je w prezencie bliskiej osobie. Na warsztaty, które odbędą się 11 grudnia, o godz. 17.30 zaprasza wrocławski "Krzywy Komin".

źródło: materiały organizatora

 

Do stworzenia kompozycji przydadzą się między innymi: bombki, laski cynamonu, anyżowe gwiazdki, szyszki, porosty, które w połączeniu z wyobraźnią zaowocują powstaniem wspaniałych dekoracji.
Warsztaty poprowadzi Aleksandra Niemiec- absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 r. związana z florystyką. Przez 4 lata pracowała w prężnie działającej wrocławskiej kwiaciarni. Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego.

 

 

Choinkowe opowieści- warsztaty tworzenia własnoręcznej choinki
11 grudnia, godz. 17.30 - 19.30
CRZ Krzywy Komin we Wrocławiu
Wstęp: 59 zł
Ilość miejsc ograniczona[źródło: CRZ]